Kişisel Gelişim ve Eğitim Komitesi

Çoğu konu bir havuzla sizi yüzmek için sınırlandırırken Kişisel Gelişim size uçsuz bucaksız bir okyanus sunar. Kimi zaman bazı konularda ipin ucunu bulamayıp bu okyanusta boğulduğunuzu hissedebilirsiniz. İşte Kişisel Gelişim ve Eğitim Komitesi’nin görevi de size bu zor yolculukta küçük bir kayık ve iki kürek vermektir. Gerek verdiği eğitimlerle gerek eğitim vermesi için temasa geçtiği profesyonellerin bilgi birikimiyle sene boyunca size pusula olmaya çalışacak bir komite olmak IEEE ODTÜ olarak birincil hedefimiz. Komitemiz 2014-2015 döneminde IEEE ODTÜ’nün felsefesine de uygun olarak sadece topluluk içi değil herkes için bu alanda kendisini geliştirip olanaklardan faydalanması için açılmıştır.Kişisel Gelişim ve Eğitim Komitesi’nin bir diğer amacı da verdiğimiz eğitim imkanlarıyla bireylere olabildiğince çok şey katıp onların özel ve iş hayatlarında daha donanımlı ve başarılı olmaları.

Üyelerin ilk IEEE ODTÜ deneyimleri olan Motivasyon ve Simülasyon Haftasonlarını düzenleme mutluluğu da komitemize aittir. Topluluğumuzun bir aile olduğunu ve ne kadar önemli işler başardığımızı görmeleri üyelerin bağlılığının ve sene içerisindeki motivasyonun en önemli kaynağı.

Sene içerisindeki çalışmalarımızı bir etkinlikle süsleyip dolu dolu bir yıl geçirmek en önemli hedefimiz.

GELİN, bu devasa okyanusta beraber yol alalım, kafa kafaya verelim ve hep beraber kendimize kayıklarımızdan daha güçlü daha büyük bir gemi inşa edelim.

Anıl Erarslan
Kişisel Gelişim ve Eğitim Komitesi Başkanı
ME #2