Kişisel Gelişim ve Eğitim Komitesi

  Daha önce hiç kişisel gelişim üzerine bir kitap okudunuz mu? Bu kitaplardaki ‘sen süpersin’ algısını fark ettiniz mi? Peki ya süper olmadığınızı... ‘Süper değilsin ama her zaman daha iyi olabilirsin’ ilkesini kendisine rota edinmiş komitemiz, yaşamımız boyunca aklınıza gelebilecek her şeyin konu olarak ele alınabileceği bir IEEE ODTÜ alt birimidir. Kişisel gelişim ve eğitim komitesi olarak sene boyunca verdiğimiz eğitimler, eğitimlerimizin kalıcılığını artıran oyunlar ve sosyal deneyler sayesinde kişisel gelişimi yaşamımızın bir parçası haline getirmeyi hedeflemekteyiz. Komitemizin bir diğer amacı ise üyelerimizin gelecekte iş ve sosyal yaşamında onlara fayda sağlayabilecek bilgileri kurduğumuz samimi ortam ile eğlenirken öğrenmelerini sağlamaktır.

  Ayrıca hem sizleri tanıma hem de kendimizi sizlere anlatma fırsatı bulduğumuz topluluğumuzun dışarıya açılan ilk kapısı niteliğindeki ''IEEE101'' etkinliğini düzenleme gururu da komitemize aittir.

  Gelin hiçbir zaman gelişimin son bulmayacağı bu alanda hep birlikte daha iyi olmak için çabalayalım. Gelin el ele vererek daha güzel yarınları beraber kuralım.

Enes CANBOLAT
Kişisel Gelişim ve Eğitim Komitesi Başkanı
EE #1