Biltek Dergisi Proje Grubu

BİLTEK Dergisi Proje Grubu 1997 yılından beri faaliyet göstermektedir. Bu yıl 40. sayısını okuyucularla buluşturacağımız dergimiz genel anlamıyla bilişim, iletişim, teknoloji ve kariyer dergisidir. İçeriğinde alanında uzman kişilerle gerçekleştirdiğimiz röportajlar, güncel haberler ve bilim tabanlı birçok yazı yer almaktadır. Bu yıl temellerini attığımız BİLTEK Online'la siz okuyucularımızın karşısındayız.
 
Her iki platformda da kar amacı gütmeyen BİLTEK'in masrafları sponsorluk gelirleriyle sağlanmaktadır. Üyelerin tamamen gönüllü olarak çalıştığı dergimiz her sayısında misyon ve vizyonuna uygun olarak kendini bir adım daha ileri taşımıştır.
 
Dergimizin tüm yapım ve yayın sürecine ekip çalışması ve ruhu hakim olup sürecin tamamında yoğun bir gayret ve emek mevcuttur. Türkiye'nin en prestijli dergilerinden biri olan BİLTEK'te üretmek, keşfetmek ve bu proje grubunun üyesi olmak isteyen herkesi aramızda görmek istiyoruz.
 
 
 

BILTEK Magazine Project Group has been operating since 1997. BILTEK is generally about informatics, communication, technology and career. By the way, we are going to prepare the 40th issue of our magazine in this year. Moreover, BILTEK has a lot of topics such as interviews with specialists in their field, current news and articles based on science in its content. We have laid the foundations of BILTEK ONLINE in this year. Both printing form and online form of BILTEK work without non-profit purposes and its expenses are provided by sponsorship. Furthermore, all of our members are volunteer. BILTEK improves itself day by day by considering its mission and vision. During build phase and publication of our magazine, teamwork and spirit of teamwork are collaborated with intense effort. BILTEK is one of the most prestigious magazines of Turkey. We hope to see all in order to produce and explore more.

Nisa ÖZTALAN
Biltek Editörü
HIST #1