EESTech Challenge

vrupa’nın 53 birbirinden farklı ve birbirinden güzel şehrinde aktif uluslararası bir yapı olan EESTEC (Electrical Engineering Students European Association) şu ana kadar düzenlediği yarışmalara farklı bir bakış açısı getirmeye karar vererek bu yıl bir yeniliğe daha imza attı! EESTech Challenge! Peki ya nedir bu EESTech Challenge? Özellikle bilgisayar ve elektrik elektronik mühendisliği öğrencilerinin her yıl farklı konularda bilgi dağarcıklarını ve kendilerini geliştirmek, geliştirirken geniş ağlara ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla hackathon formatında düzenlenecek bir yarışma.
Ya ne zaman ve nerede? Şubat ila Nisan arasına yayılacak olan bu yarışma EESTEC’in özenle seçilmis komitelerinden oluşan tamı tamına 16 farklı şehirde düzenlenecek! Bunların kazananları da final turuna adlarını yazdırmaya hak kazanacaklar tabii.
Asıl soruysa, biz kimiz ve ne yapıyoruz?
11 yılı aşkın süredir Ankara’da aktif olan biz EESTEC LC Ankara, EESTEC’in en aktif komiteleri arasında olan, her yıl, birer adet olmak üzere, workshop ve exchange düzenleyen, birbirine bağlı ve birbirini geliştirmeye odaklanmış, motive, çalışma disiplinli, hayatı yaşamayı bilen Ankara’nın 7 üniversitesinden 200 kişilik bir aileyiz. Hem yerel hem uluslararası görev bilincine sahip olan bu ailemizi, EESTEC’in uluslararası işleyişinde devamlılığını sağlayan altyapılar, bir diğer deyişle takımlarında da görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir